Jdi na obsah Jdi na menu
 


19. 5. 2009

 Alexa Bady z Vysokova

* 18.1.2009

Andy Bady od Zeleného buku

Obrazek

Obrazek

HD 1/1

CACIB

Res. CAC

2x BOB

3x CACA

2x Res. CAC

výborný

CID vom Treuen Löwen 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

HD 1/1

C.I.B.

český šampion

Národní vítěz

CAC SR

YANKEE de la Ferme Toijol 

Obrazek

  Obrazek

HD B

Šampion Španělska

evropský vítěz

DEAMARANTHUS Ramsay 

Obrazek

 

ROSACEAE Amaranthus 

Obrazek

DEA v.h.Biookerspark

URKA de la Ferme Toijol 

Obrazek

IRKO du Pas Plauton

OLGA v. Löwenkraft

BAYANA vom Treuen Löwen 

Obrazek

Obrazek

HD A2

Jung.Sg.

ARKO v. Preisselpöhl

Juniorský vítěz

LUXOR v. Verler Hof 

Obrazek

AMBRA v. Rota Fleur

ATHENE vom Treue Löwen 

Obrazek

GOLF du Verger Chante-Merle 

Obrazek

MISS MALAIKA-DEERN v.Leuchtturm

ANGIE B. Bora z Milotiček 

Obrazek

BARNEY Zámecký chov 

Obrazek

ObrazekHD 0/0

CAJC, Vít. tř. ml.

EDWARD v.d. Jungfernheide 

BOBObrazek 

LUXOR v. Verlen Hof 

Obrazek

DENISE Löwe v. Bayern

DITA Žlutý jantar 

V

Obrazek  

ALF von Avalon 

Obrazek

BESSY z Třeboňských rybníků

AUDREY Zařické údolí 

Obrazek

ObrazekHD 1/1

HASSAN Tedor z Klení    V

ANSELM ORO vom Haus Schilling

ANESSA Tedor z Klení

AIDA Myslibořické

polesí

 

ObrazekV

AGYR Lesní lom 

Obrazek

BETTY Lesní lom 

Obrazek

Natálka Lesní lom

Obrazek

Obrazek

HD  0/0

velmi dobrá 

ALDAN vom Wolfsblut 

ObrazekHD A2,

vítěz mladých

Cäsar-Antonius v.Mühlenberg 

HD A2 Obrazek

Odin v. Stammhaus Eike

Hektor v. Stammhaus Eike

Britta v. Stammhaus Eike

Quelle v. Stamhaus Eike

Hektor v. Stammhaus Eike

Honey v. Loh

Alice aus der Höhle des Löwen

HD B1

Zeto v. Stammhaus Eike

Yoster v. Mühlenberg

Paula v. Stammhaus Eike

Asra Löwe v. Thüringen

Glenn v. Grossen Löwen

Flamme v. Steinkaus

KATY Lesní lom 

Obrazek

ObrazekHD 0/0

Klubový šampion

2x CAC ČR

6x Res. CAC

CAJC

Vítěz třídy 

Darvin v.d. Rasenmühle 

ObrazekHD 0/0

Slov. šampion

4x CACIB

2x res. CAC

2x BOB, vítěz Polska

Billy v. Biberhof 

Obrazek

Flug v. Alf sin Hus

Cindy v. Rühlingshof

Anika v.d. Rasenmühle 

Obrazek

Cäsar-Antonius v. Mühlenberg 

Obrazek

Eischa v.d. Osnitz 

Obrazek

Jessica Lesní lom

HD 0/0

2x Res. CAC

CAJC

Krajský vítěz

Bogdan v. Dreiburgenland   V

Colja v. Löwengarten

Panni-Piroschka Kiserdei

Fatima Lesní lom 

Obrazek2x Res. CAC

Golf du Verger Chante-Merle 

Obrazek

Aska Lesní lom 

Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky Moji sourozenci